BRUCHOVRAVECTVO

ČO JE BRUCHOVRAVECTVO?

Bruchovravectvo, alebo známejšie bruchomluvectvo je umenie rozprávať tak, aby sa pery takmer nehýbali. Bruchovravec k svojmu vystúpeniu väčšinou používa bábku. Manipuláciou bábky a hlasu vytvára ilúziu, že bábka skutočne rozpráva a žije.

ORIGINÁLNA SHOW

Som prvý Slovenský profesionálny bruchovravec. Vo svojej šou Vám predvediem 30 minútový originálny, jedinečný a interaktívny program skombinovaný s kúzlením. Kúzla Vám ukáže aj môj nezbedný kamarát Alfie, ktorý si zo mňa robí „dobrý deň“. A na záver programu si zakúzli aj jeden z divákov. Deti aktívne zapájam do diania. Nielen, formou zábavy, ale aj formou získavania nových poznatkov. Odpovedajú mi na rôzne otázky typu: Môže sa muchotrávka jesť? Čo treba urobiť, keď si chcete kýchnuť?
V prípade detskej narodeninovej oslavy, mám spolu s Alfiem pripravenú aj špeciálnu gratuláciu pre oslávenca / oslávenkyňu.

LÁKADLO, ALEBO SPRIEVODNÝ PROGRAM

Ak chcete „prilákať“ viac záujemcov k Vášmu stánku na výstave a neznášate oslovovať ľudí, urobte to zábavnou formou. Alfie zaujme deti a vy sa môžete venovať zákazníkom. Buďte iní, odlíšte sa od masy.

Bruchovravecký program je možné využiť aj ako sprievodný program. S Alfiem môžeme chodiť pomedzi ľudí a tak ich zabávať.

Prišiel bruchovravec Jaro a zajo Alfie a smiali sme sa do popuku! Toľko smiechu sme veru ešte od detí nepočuli. Ďakujeme pán kúzelník za toto úžasné kúzlo! Tri roky robíme predstavenia v Rybke, ale od začiatku do konca sa deti chechtali tentokrát po prvý raz. Alfie si ich úplne získal. Iba umelec dokáže udržať pozornosť detí pol hodiny a ešte tak, že sa detí smejú od začiatku do konca, iba umelec.

MC Rybka

Dĺžka programu

30 min.

Veková kategória

4 – 10 rokov

Objednajte show ešte dnes a bruchovravec Jaro sa s potešením postará o zábavu Vašich detí.