MODELOVANIE BALÓNOV

Okrem kúzelníctva a bruchovravectva sa venujem aj modelovaniu zo špeciálnych balónov, z ktorých viem vytvoriť napr. psa, mačku, žirafu, kvet, meč, myš, srdce, jazvečíka, slona, lietadlo atď…

Modelovanie balónov býva na podujatiach najobľúbenejším sprievodným programom. Kreativita a rozmanité výtvory potešia nielen deti, ale aj dospelých.

Modelovanie balónov si môžete zvoliť ako:

– samostatný sprievodný program.
– ako súčasť kúzelníckeho vystúpenia (balónik dostane asistujúci divák).

DVE FORMY MODELOVANIA

DVE FORMY MODELOVANIA

Z JEDNÉHO BALÓNA

Dĺžka výroby 1 balóna trvá cca 1 min. Napr. ak plánujete modelovať balóny pre 60 ľudí, výroba potrvá 60 min. Vhodné pre veľký počet ľudí.

Z VIACERÝCH BALÓNOV

blank

Dĺžka výroby podľa náročnosti. Napr. gitara z  3 balónov cca 5 min. Vhodné pre menší počet ľudí.

Uprednosťnujem prvú formu. Ich výroba je oveľa kratšia a balóny dostane viac ľudí, čím sa zabráni zbytočnému vyčkávaniu v dlhých radoch. Veď koho by bavilo stáť v rade 60 minút? Okrem toho pri vyšších teplotách môžu balóniky praskať ak sa vyrábajú v exteriéri, takže nemá význam robiť príliš zložité kreácie. Radšej dám prednosť zábave. Je predsa Vašim cieľom, aby sa detské publikum zabavilo.

BALÓNY AKO LÁKADLO

BALÓNY AKO LÁKADLO

blank

Modelovanie balónov sa dá využiť napríklad aj ako „lákadlo“ k Vášmu stánku počas výstavy atď… Oslovte svojich potencionálnych klientov originálne. Vytvorím deťom zvieratká z balónov a Vy sa môžete venovať zákazníkom.

Ďakujeme veľmi pekne. Deti boli nadšené a výtvory z balónikov krásne.

Erika G.

blank
blank
blank
blank
blank

Dĺžka programu

Neobmedzene

Veková kategória

Pre všetkých

Objednajte balónovú show a Jaro sa s potešením postará o zábavu.

7