MIKROMÁGIA

Mikromágia je kúzlenie pri stole s malými predmetmi. Diváci vidia všetko pekne zblízka a zároveň sa zapájajú do diania. Je to skvelá a obľúbená forma zábavy.

Pri mikromágií zistíte, že ruky sú rýchlejšie ako oči. Budete premýšľať, či to, čo vidíte, je sen alebo skutočnosť. Karty záhadne menia nielen miesto, ale aj farbu. Niť pretrhnutá na 4 časti sa scelí priamo pred Vašimi očami. Karty, mince, zápalky či gumičky vytvoria čudesné veci. Neveríte? Presvedčte sa na vlastné oči.

DVE FORMY MIKROMÁGIE

A:) Kúzlenie pri viacerých stoloch (najčastejšia forma).

Chodím od stola k stolu a predvádzam rôzne kúzla. Ako zistiť na koľko minút potrebujete mikromágiu? Je to jednoduché. Počet stolov x čas ktorý chcete, aby som strávil pri jednom stole. Príklad: 20 stolov x 5 minút = 1 hod 40 min. + pár minút naviac, ktorý zaberie presun medzi stolmi.

B) Kúzlenie pri jednom stole.

Dá sa využiť týmito troma spôsobmi:
1. Pri malom počte divákov.
2. Mám svoje stanovište a diváci sami prichádzajú za mňou.
3. Pri veľkom počte divákov sa použije videoprojekcia. To čo ukazujem sa premieta na plátno. Diváci samozrejme spolupracujú pri kúzlach

SVADBA, PÁRTY, EVENT

Organizujete event, párty, večierok, svadbu? Pripravte svojím zamestnancom, alebo blízkym, najmagickejší deň, prekvapte ich a objednajte im večierok s mikromágiou. Chcete darovať novomanželom niečo netradičné? Zabavím Vaších hostí napr. počas fotenia, alebo večernej zábavy.

Bol naozaj super. Ešte raz ďakujeme.

Michaela V.

Dĺžka programu
Neobmedzene

Veková kategória
od 18 rokov

Možná kombínácia s
Javiskovou show

Objednajte Mikromágiu ešte dnes a s potešením sa postarám o zábavu Vašich hostí.